.

Дами Симпатична Зајакот Уво Долг Ракав Качулка Солидна Боја Везови Pullover Џемпер

Дами Симпатична Зајакот Уво Долг Ракав Качулка Солидна Боја Везови Pullover Џемпер

DEN 407.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Информација за производот : Сезона : Пролет,Есен ;Предмет Тип : Top ;Пол : Жените ;Шаблон Тип : Печати ;Декорација : None;Ракав должина : Кратки Ракави;Повод : Случајни,Партија. ☞женска флорални чипка т-маица исклучување рамо шпагети ремени блузи плус големина кратко sleeve pleated туника блуза дами екипажот вратот чипка polka точка долг ракав блуза фенси кавга секојдневен туника врвот женска долг ракав секојдневен лабава блуза коленото должина dressmens резервоарот на врвот графички компресија резервоарот врвот menplus големина на резервоар блузи, за жени мускулите резервоарот на врвот за мажи полица градник резервоарот блузи, за жени породилно резервоарот на врвот на резервоарот на врвот со вграден градник браун резервоарот врвот поместена резервоарот врвот. [Мода и Симпатична Дизајн] Основни солидна боја, долг ракав, зајакот уво дизајн, џеб drawstring качулка sweatshirt outerwear блузи со шапка,модерен и убави. [Квалитетен Материјал] Висока класа памук мешавина материјал модата жените pullover облека,мека топло и удобно. [Погодни Прилики] Bunny уво дуксери,одлична за дневна секојдневен носат,отворено спорт носат,улица носат,празник,роденден ноќта на Вештерките/Благодарноста/Божиќ партија облечи,фотографија,никогаш не излезе на стил,исто така совршени како подароци.Дуксери за Жените Основните Солидна Долг Ракав Bunny Уво Drawstring Маскирани Sweatshirt со Капи и Џеб Тимови Clothes Color : Бела и Black Material : Памук Blend Occosion : Дневна , Party Size : S M L XL XXLSeason : Пролет, Есен, Winter Package се Вклучени : Жени, девојки 1pc качулка врвот Боја : Црна | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Главните својства