.

Белег 1999 Украс 1932 Chevrolet Стандард Спортски Roadster # 2 Серија

Белег 1999 Украс 1932 Chevrolet Стандард Спортски Roadster 2 Серија

DEN 353.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

1999 Белег Украс 1932 Chevrolet Стандард Спортски Roadster # 2 Серија.Објектот должина е од 4 инчи.Оваа умре-фрлија изборот е # 2 во Гроздобер Roadsters колекција.Доаѓа со оригинална кутија и пакување материјал.Бесплатен Превозот. 1999 Белег Украс 1932 Chevrolet Стандард Спортски Roadster # 2 Серија.Објектот должина е од 4 инчи.Оваа умре-фрлија изборот е # 2 во Гроздобер Roadsters колекција.Кутија има мала полица носат.Доаѓа со оригинална кутија и пакување материјал.Ова беше купен од една дама која го затвори својот Белег продавница во 2005 година, никогаш не се сопственост.

Главните својства