.

Другар Производи Интер-Канцеларија поштенско Сандаче, Челик, Мали, 3 х 10 x 12 Инчи, Platinum (5625-32)

Другар Производи Интер-Канцеларија поштенско Сандаче, Челик, Мали, 3 х 10 x 12 Инчи, Platinum (5625-32)

DEN 515.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се користи како mail колекција кутија за сите појдовната испостава пошта.Целосна пијано шарки врата.Ги одвраќа неовластен пристап.Помага да се задржи приватен interoffice кореспонденција доверливи.Месеци на безбедно да било ѕид или од врата на врата.Големина : 3 x 10 x 12 Инчи.

Главните својства