.

Bagail водоотпорен Херметички Патент Торбичка Ултра-светлината Патува Пакување Кеси за Toiletries, Документ, Електроника-Црна

Bagail водоотпорен Херметички Патент Торбичка Ултра-светлината Патува Пакување Кеси за Toiletries, Документ,

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ДА се ИЗБЕРЕ - Кеси доаѓаат во 3 различни големини за да ги задоволат вашите различно пакување потреби.Кеса Димензии : Голем - 14.17 x 10.62 во, Среден - 10.43 x 7.87 во, Мали - 8.66 x 6.10 во.ВИСОКА ЈАЧИНА ВОДООТПОРЕН - Оваа торба е направен од TPU композитни мрежа материјал и водоотпорен херметички патент.Дури и ако торба случајно паѓа во вода, тоа секогаш може да се задржи на предмети сува додека патент се затегнати.ПРЕНОСНИ & SAFE - Благодарение на неговата кука дизајн, торбичка може да бидат обесени на ранец за патување на движење.На пример, може да се стави вашиот пасош, електронски производи, toiletries, полначи и други работи што треба да се користи во торбичка.Намалување на можноста од загуба.REASONALE КЛАСИФИКАЦИЈА - На голема големина е погодна за лаптоп компјутери, хартиените документи, облека, панталони, итн.Средни може да се користи за козметика, toiletries, пасош, возачка дозвола и сл.Мали димензии може да се стави на мобилен телефон, слушалки, полнач за во автомобил за скролување, лична карта, канцелариски материјал, итн.ПОВЕЌЕ намени - без разлика дали тоа е за домашна употреба или патување, на торбичка е вашиот најдобар избор.Можете да го преземе маратон, пешачење, скијање, уметничко лизгање, пливање, и отворено авантура.

Главните својства