.

Krylon 7091 Snap и Спреј Може да се Справи со (3)

Krylon 7091 Snap и Спреј Може да се Справи со (3)

DEN 1941.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесни, но цврсти.Одговара на секој стандард спреј може.Лесно и исклучување.Snap & Спреј е здрав, лесни активирањето се справи со тоа, слајдови на било кој стандарден спреј може да се обезбеди замор-слободен прецизност и контрола над вашата слика на проектот.За да инсталирате вие само треба да го лизгачот на отворениот дел од спреј рачка на вентил за монтажа првенство за безбедна употреба.Дршката може да биде лесно да се отстрани за иднина може да се користи на други спреј лименки.Snap & Спреј е направен од страна на Krylon Компанија од тешки пластични сепак, тоа е многу лесен во тежина за да се елиминира заморот.Активирањето ви дава дополнителна потпора што исто така се елиминира заморот.

Главните својства