.

Жените Фланелен боксери Plaid Кошула Долг Ракав Блузи Копчето Надолу Бивол Блуза Памучна Јакна Класичен Одговара Туника

Жените Фланелен боксери Plaid Кошула Долг Ракав Блузи Копчето Надолу Бивол Блуза Памучна Јакна Класичен Одговара

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа фланелен боксери кошула во класичен plaid карактеристики : plaid шема , долги ракави , криви полите , барел ракави , јака .65 m Тежина : 105lb/47.Точно Американски редовно одговара на облека .Одговараат за секојдневно носење , училиште , работа , забава , одмор , Божиќ .Модел Информации Висина : 5'5"/1.5 кг , облечен големина XS .Елегантен plaid кошула во црвена и црна никогаш нема да излезат од мода , мора да се има колекција во вашиот плакар.Ви Удобно Носење Искуство.Во случај на вашата вообичаена големина е помеѓу два достапни големини , ние би ви препорачуваме ПОГОЛЕМА од двете.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.На Ткаенина се Чувствува Мека и Помага да се Задржи Топло .Димензии прикажани се U.Тие може да направи да се unfussy и во мода на сите времиња .Ко-произведени со Америка .Погоден За Божиќ и денот на Благодарноста Семејство Заедно.Кошули се претходно измиени со посебен третман, така што Не се Намали, ќе се occcured кога ќе се мијат по носат.Можеле да се носат на целата година , посебно во есен и зима.Тоа може да биде врзано околу половината , го завитка околу половината , го прави секој поглед се чини дека веднаш повеќе мода напред и битник.Блузи Тип : Случајни , Класика.Кошула може да се носат како целосна ракави или 3/4 ракави .

Главните својства