.

Под Оклоп Мажите Armour Лагер 2.0 Ракавици

Под Оклоп Мажите Armour Лагер 2.0 Ракавици

DEN 600.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

87% Полиестер, 13% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Тенок, опремени лагер ракавици може да се носи на сопствена или како прв слој под потешки ракавици во поладно conditions.UA Бура заврши repels дожд & снег без да се жртвува breathability.Ултра мека поврзана ткаенина со мазни надворешноста & кадифен внатрешни работи за вистинската количина на топлина.Техника на Допир печати на палците & прстите ви овозможуваат да користите екран на допир уреди без да се земе вашата ракавици надвор.Ребрести врвката за манжетни за enhanced protection & a сит, удобно се вклопуваат.Тенок, опремени лагер ракавици може да се носи на сопствена или како прв слој под потешки ракавици во поладно conditions.UA Бура заврши repels дожд & снег без да се жртвува breathability.Ултра-меки поврзана ткаенина со мазни надворешноста & кадифен внатрешни работи за вистинската количина на топлина.Техника на Допир печати на палците & прстите ви овозможуваат да користите екран на допир уреди без да се земе вашата ракавици надвор.Ребрести врвката за манжетни за enhanced protection & a сит, удобно се вклопуваат.Топлина печат лого.

Главните својства