.

Молња да РКА Кабел Apple MFi Заверена iPhone Помошен Аудио Кабел Y Splitter Помошни Адаптер Компатибилен iPhone 12/12 Pro/11/11 Pro/X/XR/XS/8/7/6 да Моќ Засилувач,Стерео во Автомобил,домашно Ки?

Молња да РКА Кабел Apple MFi Заверена iPhone Помошен Аудио Кабел Y Splitter Помошни Адаптер Компатибилен iPhone

DEN 1413.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Широко Компатибилен】Оваа i Phone да рка кабел е компатибилен со сите над i OS 8.0 и над apple уреди, вклучени i Phone 12/12 Pro/ i Phone 11 /11 Про Max/ i Phone X / 8 / 8 плус / 7 / 7 плус / 6s / 6s плус / 6 / 6 плус / 5s / SE / 5 / 5в / ипа-d мини 2/мини 3/мини 4/Air 2/ипа-d Pro/ ипо-d тонови на 5/6 Генерал. Поддржува i OS 14/13 и порано оперативен Систем. 【Plug and Play】Нема Потреба Wi Fi Конекција, Нема Потреба Лично Жариште/Airplay, Нема Потреба од било возачот/Стан.Едноставно приклучете оваа рка да молња адаптер, почекајте околу 5 секунди. 【Одлични Перформанси】Високо-квалитетни материјали и чип обезбеди стабилност на пренос за подобро и удобно искуство, уживајте во вашата омилена музика.Оваа 2 машки рка адаптер може да ви обезбеди со совршен звук. 【Дизајниран за Вашиот Секојдневен Живот】Молња на двоен рка (3.9 ft/1.2 M) може да се поврзе со i Phone ипа-d за да се Моќност Засилувач, Стерео во Автомобил, домашно Кино, Звучници .Вие не треба да се грижите за проблеми со компатибилноста. (ЗАБЕЛЕШКА : бела/лево и црвено/право на штекерите (подножјата). 【Фантастична Аудио Квалитет】Злато Позлатен конектори и бакар се обезбеди максимална е спроводливост и издржливост, обезбедување на оптимални стерео аудио пренос.Најлон пациентот материјал е компактен дизајн, не ќе се скрши, не tangles, мали и лесни уникатен дизајн, лесна за Носење, може да се стави во џебот ранец или чанта кога ќе излезе.i Phone да РКА Кабел, DESOFICON РКА да Молња Y Splitter Кабел Помошен Аудио Адаптер Компатибилен со i Phone 12/12 Pro / 11 / 11 Pro / X/ XR / XS / 8 / 7 / 6 Плус ипа-d ипо-d за да се Моќност Засилувач, Стерео во Автомобил, домашно Кино, Звучници , Поддршка i OS 14 ✔ Трајни Високо-квалитетни материјали прави молња 2 РКА Аудио Помошни кабелот повеќе издржливи и служат долго време.Можете да ветрот, без да се грижите за јазли или kinks. ✔Јасно квалитет на звукот Без шум, што ќе ви овозможи да уживате во оригиналниот квалитет на звукот ✔ Plug and Play i Phone да рка кабел за да поврзете стерео во Автомобил, или домашна стерео, звучници, засилувач Моќ или други РКА уред. ✔ Топло Совети ве Молиме имајте на ум : Овој РКА кабелот поддржува само уреди со рка интерфејс.Ве молиме проверете со вашиот уред интерфејс внимателно.Што Ќе Добие 1 Пакет * Молња да РКА Y splitter кабел(1.2 M / 3.9 Нозе).

Главните својства