.

Ергономски Капчиња Кука Игли Сет со Случајот,9PCS Екстра Долг Мека Капчиња Куки(2mm-8мм) & 8PCS Бамбус се Справува со Кука(1mm-2.75 mm)Удобност Зафат Совршен за Артритични Раце

Ергономски Капчиња Кука Игли Сет со Случајот,9PCS Екстра Долг Мека Капчиња Куки(2mm-8мм) & 8PCS Бамбус се Справува

DEN 455.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Како Голем Дар] Ако сакате да даде капчиња кука сет за подарок,тоа е добар избор.Полна Големина Капчиња Куки Сет : 9 x ергономски капчиња куки големина : Б(2.Совршен капчиња комплет игли за артритис се справува.Совршен комбо со нашите Плетење торба и Предиво сад.Капчиња игли за crocheting и на заострените совети чувајте ги вашите предиво во место, што резултира во убаво дури и бода, совршен за почетник или професионална crocheter.Удобно капчиња кука зафат - на cushioned се справи со се комбинираат со лесни капчиња игли, значи и помалку притисок, па може да се капчиња повеќе без непријатност.Мека гумена рачка капчиња игли, ќе ви овозможи да капчиња за долго време и не се чувствуваат грчеви, болки или уморни прсти.Multicolor капчиња куки игли, различни бои натпревар различни игли за плетење големина.Идеална големина, не ќе потрае вашето премногу простор и лесно се вклопуваат во вашиот ранец, багаж, куфер.

Главните својства