.

Swann CCTV Систем - 4 Канал 1080p DVR со 2 x 1080p Предупредување Светлина Куршум Камери & 1TB HDD

Swann CCTV Систем - 4 Канал 1080p DVR со 2 x 1080p Предупредување Светлина Куршум Камери & 1TB HDD

DEN 6224.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Брани вашиот имот & одврати натрапниците со предлог-да се активира.Motion-ја активира рачката одврати натрапниците. 1080p Full HD видео ви овозможува да видите лица, блиски up прозорци и повеќе.Точно откривање сетила топлина, движење & луѓе за сигурен мобилен сигнали & помалку лажни аларми.Infared ноќ визија и боја визија ноќ.Со сопирачките, за да се спречи криминал, светла сензор сопирачките, ги одвраќа натрапниците за да бидете безбедни.Види фини детали во 1080p full HD и со Swann Безбедност стан ќе може да прима push известувања, види во живо или видео репродукција на вашиот паметен телефон.За да останете поврзани, види што се случува и контрола на сите ваши уреди преку Swann стан.Камерите можат да го издржат дожд и снег на целата година.

Главните својства